Новинки закладу

ЛЮТИЙ 2019 РОКУ

14 лютого 2019 року відбулося методичне об’єднання вихователів ЗДО з питання пізнавального розвитку дошкільників на тему: «Краєзнавча робота, як один з аспектів пізнавально-екологічного розвитку дитини»

Перегляд інтегрованого заняття в середній групі «Зелена аптека Поліського краю». Вихователь Виштикалюк В.В.

Перегляд інтегрованого заняття в старшій групі «Подорож до Рівненського заповідника». Вихователь Храпун Ю.Б.

СІЧЕНЬ 2019 РОКУ

Участь вихованців ЗДО №38 у конкурсі "Зимова фортеця"

ЛИСТОПАД 2018 РОКУ

Колективний перегляд інтегрованого заняття з використанням прийомів мнемотехніки та дослідницької діяльності "Яблука рум'яні, наливні, духмяні" - вихователь Алієва В.М.

Колективний перегляд інтегрованого заняття з використанням елементів технології Л.Фесюкової "Сторінками улюблених казок" - вихователь Логіна Л.В.

12.11 - 16.11.2018 року - в ЗДО №38 проходить тиждень безпеки

дорожнього руху.

ЖОВТЕНЬ 2018 РОКУ

26 жовтня 2018 року відбулося засідання школи молодого

практичного психолога ЗДО  з теми «Психологічний супровід дітей

раннього віку в період адаптації до умов ЗДО».

Особливості ведення документації практичним психологом.

ЧЕРВЕНЬ 2018 РОКУ

Запальними естафетами, іграми  та перегонами відсвяткували

вихованці ДНЗ №38 день захисту дітей

ТРАВЕНЬ 2018 РОКУ

Футбольна академія раннього розвитку FARR проводить спортивні ігри та змагання з вихованцями ДНЗ №38, з метою залучення їх до активного та здорового способу життя.