Новинки закладу

До уваги батьків,

діти яких зараховані в ЗДО №38, згідно електронної черги.

Після дзвінка працівника дошкільного закладу, Вам потрібно в період з 15.06 по 26.06.2020 року з 9.00 до 13.00 з'явитися в дитячий садок з наступними документами (складеними у файлик):

- заява (зразок додається) - переглянути

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, що засвідчує місце реєстрації дитини в м.Рівне.

Документи прийматиме черговий. При собі мати засоби індивідуального захисту.

ЖОВТЕНЬ 2019 РОКУ

24 жовтня 2019 року відбулася зустріч вихованців старших груп з рівненськими патрульними., котрі провели з дітьми профілактичні бесіди про правила дорожнього руху та безпеки на дорозі.

Колективний перегляд організації художньої праці в старшій групі "Спогади старого клена" - вихователь Каверіна Т.М.

Виступ-презентація "Художньо-естетичний розвиток дітей засобами паперопластики" - вихователь-методист Зінов'єва І.В.

Практична робота практичного психолога з слухачами гра "Чарівне перетворення паперової серветки"

(зменшення рівня тривожності засобами паперопластики) -

Бережняк Т.М.

Майстер-клас створення композиції "Осінні парасольки" - вихователь Тирак Ю.І.

Виставка виробів з паперопластики

ЛЮТИЙ 2019 РОКУ

14 лютого 2019 року відбулося методичне об’єднання вихователів ЗДО з питання пізнавального розвитку дошкільників на тему: «Краєзнавча робота, як один з аспектів пізнавально-екологічного розвитку дитини»

Перегляд інтегрованого заняття в середній групі «Зелена аптека Поліського краю». Вихователь Виштикалюк В.В.

Перегляд інтегрованого заняття в старшій групі «Подорож до Рівненського заповідника». Вихователь Храпун Ю.Б.

СІЧЕНЬ 2019 РОКУ

Участь вихованців ЗДО №38 у конкурсі "Зимова фортеця"

ЛИСТОПАД 2018 РОКУ

Колективний перегляд інтегрованого заняття з використанням прийомів мнемотехніки та дослідницької діяльності "Яблука рум'яні, наливні, духмяні" - вихователь Алієва В.М.

Колективний перегляд інтегрованого заняття з використанням елементів технології Л.Фесюкової "Сторінками улюблених казок" - вихователь Логіна Л.В.

12.11 - 16.11.2018 року - в ЗДО №38 проходить тиждень безпеки

дорожнього руху.

ЖОВТЕНЬ 2018 РОКУ

26 жовтня 2018 року відбулося засідання школи молодого

практичного психолога ЗДО  з теми «Психологічний супровід дітей

раннього віку в період адаптації до умов ЗДО».

Особливості ведення документації практичним психологом.

ЧЕРВЕНЬ 2018 РОКУ

Запальними естафетами, іграми  та перегонами відсвяткували

вихованці ДНЗ №38 день захисту дітей

ТРАВЕНЬ 2018 РОКУ

Футбольна академія раннього розвитку FARR проводить спортивні ігри та змагання з вихованцями ДНЗ №38, з метою залучення їх до активного та здорового способу життя.